AKTUÁLNÍ DODACÍ LHŮTA VELKÝCH PRODUKTŮ - LÍHNĚ, KURNÍKY, ŠKUBAČKY, VÝBĚHY, KLECE atd.: 1-2 dny
DODACÍ LHŮTA KRMIVA: 2 DNY
DODACÍ LHŮTA MALÝCH PRODUKTŮ - DOPLŇKY, MINERÁLY atd.: 5-6 dnů

Blog

Šrotovník na obilí - k čemu slouží a proč je dobré ho mít

Užitečná pomůcka nejen pro chovatele kuru domácího. Co o šrotovníku na obilí víme dál? Síla mechanismu vám dokáže nadrtit i kukuřici, po které se v kurníku ihned zapráší. Vydejte se s námi na toulku šrotovníky na kukuřici a obilí a objevte všechny jejich přednosti v novém článku.

20.02.2024

Jak vybrat správnou napáječku pro drůbež

15.02.2024

Jak vybrat správnou napáječku pro drůbež

Jídlo a pití, základní potřeby pro přežití živých tvorů. Zdá se to snadné - slepicím dáte do kurníku krmivo, napáječku s vodou a máte splněno. V podstatě ano, to nejdůležitější jste učinili, nicméně samotný výběr pítka ovlivní, jak často budete muset doplňovat vodu či provádět údržbu. Podívejte se s námi na tipy, jakou vybrat napáječku pro drůbež.


Přečíst článek
Jak používat přepuštěné máslo?

13.02.2024

Jak používat přepuštěné máslo?

Zaujal vás článek “V čem spočívají hlavní rozdíly mezi máslem a margarinem”? Zajisté si pamatujete, že oba tuky není vhodné používat ke smažení. Máme ale dobrou zprávu, existují i jiné alternativy než jen v podobě rafinovaných olejů. Jedním z nich je přepuštěné máslo ghí, mnohdy nazývané jako tekuté zlato. V dnešním článku si povíme více o tom, co je ghí a jaké má například využití.

Přečíst článek
V čem spočívají hlavní rozdíly mezi máslem a margarinem?

09.02.2024

V čem spočívají hlavní rozdíly mezi máslem a margarinem?

Říká se, že je margazín pouze lacinou náhražkou másla s takřka nulovou přidanou hodnotou. Co kdybychom vám ale řekli, že obsahují velké množství esenciálních mastných kyselin, které obecně jako lidé strádáme. V novém článku si povíme o zásadních odlišnostech mezi chlazenými výrobky. 

Přečíst článek
Jak využít novou fotopast

08.02.2024

Jak využít novou fotopast

Přibyla vám do sbírky artefaktů nová fotopast a přemýšlíte, kde všude nalezne své uplatnění? Všestranně využitelná pomůcka se zajisté ve vašem arzenálu neztratí a přinese spoustu užitku. V dnešním článku nadhodíme inspiraci pro využití nové fotopasti.


Přečíst článek
Je pro slepice déšť nebezpečný?

06.02.2024

Je pro slepice déšť nebezpečný?

Májový deštík může být skvělým romantickým zážitkem a příjemně osvěžit. Jak na tom jsou naši opeření přátelé? Snesou nějakou tu kapku, nebo by měly být před deštěm permanentně schované? V dnešním článku společně vyřešíme hádanku slepic a mokrého počasí.

Přečíst článek
Proč slepice snáší malá vejce?

31.01.2024

Proč slepice snáší malá vejce?

Jedním z hlavních důvodů, proč si pořídit slípku, jsou právě čerstvá domácí vajíčka. Některé nosnice však mívají komplikace při jejich snášení. Jednou z nejčastějších je snášení příliš malých vajíček. Existuje několik příčin této negativní skutečnosti a ne všechny jsme schopni ovlivnit.

Přečíst článek

SOUTĚŽ: Přihlašte se k odběru novinek

a získejte doplňkové krmivo ACIDOMID.