Náš web využívá malé soubory cookies k analýze návštěvnosti eshopu. Procházením webu s tím souhlasíte. Více zde.

Kartáč pro psy Oster Premium, uhlazovací, vel. S

Kartáč pro psy Oster Premium, uhlazovací, vel. S

Vysoce kvalitní kartáč na psy Oster Premium s jemnými nerezovými jehlicemi vhodný pro jemné uhlazení srsti. Psí kartáč pomáhá vyčesat odumřelé chlupy. Na výběr ze dvou variant, velikost S a L.

  • protiskluzová rukojeť pro pohodlné držení
  • varianty S a L

Nová produktová řada výrobků německé značky Oster® je speciálně vyvinuta pro domácí péči o zvířata a uspokojí tak i náročné chovatele domácích mazlíčků. Vysoce kvalitní materiály, ergonomický a inovativní design výrobků značky Oster® jsou tou nejlepší volbou v péči o domácí zvířata.

Vyčesávání, kartáčování a trimování psí srsti patří ke každodenní péči o psa a dnes je již samozřejmostí. K základním nástrojům péče o psí srst patří hřeben a kartáč. Pro každý typ a délku srsti je potřeba však vybrat ten nejvhodnější. Jiný hřeben nebo kartáč potřebuje například pudl, jiný dlouhosrstá kolie. To je potřeba mít na paměti. Tzv. trimovací hřebeny a hrabla pro psy jsou uzpůsobeny pro vyčesávání mrtvých a odumřelých chlupů z podsady.

Péče o srst je důležitá nejen pro to, aby měl náš pes krásnou a hladkou srst a aby se nám i okolí líbil, ale zejména proto, abychom psa zbavily nechtěných parazitů a pečovali tak o jeho zdraví.

Se správně zvoleným hřebenem a kartáčem se může každodenní vyčesávání našeho psa stát milým rituálem a přispěje tak k prohlubování přátelství se psem.

Volejte +420 222 769 769

Potřebujete poradit? Na naší lince se Vám budou věnovat lidé, kteří jsou chovatelé přesně jako Vy a rádi Vám pomůžou.

  • Kód výrobku: 56143
  • Dostupnost: Na skladě
  • 379 Kč
  • Cena bez DPH: 313 Kč

Dobírka

Platba možná i na dobírku.